Перетворювачі постійної напруги з класом захисту III від компанії Weidm?ller

Автор: Chief_Admins / Дата: пт, 12/01/2017 - 20:30 /

ConnectPower DC / DC компанії Weidmüller є універсальним пристроєм перетворення постійної напруги. Стабільне джерело живлення з гальванічною розв'язкою. Перетворювачі постійної напруги з класом захисту III. ConnectPower DC / DC компанії Weidmüller являє собою новий перетворювач постійної напруги для підготовки і розв'язки потенціалів в системах 24 В пост. струму. У незаземлених системах напруги, наприклад, в резервних акумуляторних батареях, де напруга має бути гальванічно розв'язаною з напругою акумулятора.

Перетворювач постійної напруги компактній конструкції, що відрізняється класом захисту III і категорією перенапруги III, ідеально підходить для різних галузей застосування завдяки своїй високій ефективності. Крім робочих характеристик, що перевищують середні значення, користувачі отримують і безліч переваг пристрою - від високої стійкості до ударів і вібрації, надзвичайно тонкої конструкції і ККД більше 91% і функцій дистанційного моніторингу. Повний комплект перетворювача постійної напруги серії PRO-M забезпечує універсальність для всіх джерел напруги 24 В пост. струму. Міжнародні сертифікати (cULus, cURus, GL) та сертифікат TÜV допускають застосування пристрою в різних галузях по всьому світу.

Новий перетворювач постійної напруги ConnectPower DC / DC компанії Weidmüller забезпечує стабільність і гальванічну розв'язку джерела живлення. Перетворювачі постійної напруги з класом захисту III особливо добре підходять для використання в незаземлених системах. Наприклад, в системах з резервними акумуляторними батареями в паралельному черговому режимі, де керуюча напруга має бути гальванічно розв'язаною від напруги акумулятора. Компактний перетворювач постійної напруги Weidmüller ідеальний для таких галузей застосування, в яких необхідно забезпечувати високу ефективність. Перетворювач постійної напруги з класом захисту III і категорією перенапруги III, має високу стійкість до ударів і вібрації, надзвичайно тонку конструкцію, ККД більше 91% і сигнал стану для дистанційного моніторингу.

Перетворювач постійної напруги оснащений внутрішнім плавким запобіжником на вході. В якості резервного запобіжника рекомендується використовувати плавкий запобіжник 16 A / DI / II, автомат захисту 16 A; клас B або автомат захисту 16 A, клас C. На виході пристрій має захист від короткого замикання і перевантаження, а також схему форсування напруги при 24 В пост. струму (60 ° C), тобто 12 A протягом 1 хвилини (ED = 5%).

Пропонуються різні засоби для візуальної перевірки, в тому числі зелений світлодіод (норм. робота) - вихідна напруга ≥ 21,6 В, червоний світлодіод (збій) - вихідна напруга ≤ 20,4 В, транзисторний вихід "1" (макс. навантаження) - вихідна напруга ≥ 21,6 В (макс. 250 мА), транзисторний вихід "0" - вихідна напруга ≤ 20,4 В, стан релейного контакту "вкл. / викл." - Вихідна напруга> 21,6 В / <20,4 В. Гвинтові з'єднання забезпечують надійне кріплення на вході і виході.

Опціонально пропонується діодний модуль (для резервного джерела живлення) та ємнісний модуль (для імпульсного запуску автоматів захисту).

Источники питания и трансформаторы

Читайте также: