Розумний склад - нові автоматизовані склади уніформи

Встановивши на своєму підприємстві або виробництві систему розумного складу - сучасний автоматичний склад уніформи, спецодягу або видачі інших речей, співробітники зможуть швидко і просто їх отримувати. При цьому виключається необхідність утримувати в штаті працівника для видачі уніформи, речей і контролювати цей процес для запобігання крадіжок. Кожна річ, отримана певним співробітником в автоматичному гардеробі, фіксується персонально.

Як працює автоматичний склад уніформи з використанням технології RFID?

- Кожен співробітник підприємства має для користування персональну RFID карту (або водонепроникний браслет) з вбудованим в нього чіпом.

- Після прикладання до встановленого зчитувача RFID карти, відбувається ідентифікація користувача і автоматично відчиняються двері видачі уніформи.

- До кожного чіпу користувача прикріплений комплект уніформи, який за допомогою ПЗ і сучасного пристрою системи, сортується і прикріплюється до відповідного номеру видачі в автоматичному конвеєрі для одягу.

- Далі, через автоматичні двері видачі речей користувач отримує свій комплект спецодягу. І це все відбувається за лічені секунди!

Автоматичний склад уніформи на підприємствах дозволяє блокувати доступ до чужих речей, блокувати двері видачі уніформи при спробі їх відкриття сторонніми особами. Площа автоматичного гардеробу, важкість роботи системи, її функції, власник складу уніформи визначає самостійно при індивідуальній установці, в залежності від необхідності і вимог.

Ви можете встановити автоматичний склад уніформи, об'єднавши в ньому кілька віконець для доступу і конвеєрів для одягу, які працюють одночасно. Можете фіксувати час отримання спецодягу кожним окремим співробітником, бачити кількість відкривання дверей видачі уніформи (або інших речей для зберігання та видачі на складі) в певний період кожною людиною і т.д. До кожного співробітника прикріплена своя RFID карта і визначається за його прізвищем.

При цьому, щоб контролювати роботу автоматизованого складу уніформи, не потрібно особливих знань або спеціальної освіти. Після установки устаткування і пристроїв для роботи системи, обслуговування користувачів відбувається в автоматичному режимі.

Компанія «Фреш» - виробник автоматичних систем з використанням зручних інноваційних RFID технологій, забезпечує автоматизацію складів уніформи недорого та швидко. Щоб взнати більше про можливості, встановити на своєму підприємстві систему «розумний склад», зверніться в компанію і дізнайтесь докладніше.

RFID - нові технології, які спрощують життя та зберігають Ваші гроші!

Комментарии